آراد برندینگ
خانه / کنسرو ماهی کیلکا / قیمت فروش کنسرو ماهی کیلکا در بازار ایران

قیمت فروش کنسرو ماهی کیلکا در بازار ایران

ماهی کیلکا دارای چه خصوصیاتی می باشد؟ آیا ماهی کیلکا از جمله ماهیان کنسروی محسوب می شود؟ قیمت فروش کنسرو ماهی کیلکا در بازار ایران چقدر می باشد؟
ماهی کیلکا از جمله مرغوب ترین ماهی شمال ایران محسوب می شود که البته این ماهی به کیلکا چشم درشت نیز مشهور است. ماهی کیکلا از جمله شاه ماهیان بوده و در دریای سیاه، دریای آزوف و رودخانه دانوب زندگی می کند و همچنین در رودخانه های نیستر، بوگ جنوبی، دن و کوبان دیده شده است. همانطور که گفته شد ماهی کیلکا از جمله ماهیان شمالی کشور ایران محسوب می شود و در دریای خزر با رشد روز افزون این ماهی همراه می باشیم. از ویژگی های ظاهری ماهی کیلکا می توان به طول ۱۰ الی ۱۳ سانتی متری آن اشاره کرد و حداکثر طولی که این ماهی دارد، ۱۵ سانتی متر بوده است. ماهی کیلکا می تواند تا ۵ سال عمر مفید داشته باشد و بیش تر در اعماق ۶ الی ۳۰ متری از آب یافت می شود.
البته باید بدانید که این ماهی از کیل شکمی فلس داری برخوردار بوده و برای حفاظت از خود به صورت گروهی در اعماق دریا به شنا می پردازند. این ماهی دارای یک کیسه شنا بوده که از جلو به معده و از پشت به مخرج متصل شده است. این ماهی دارای دو استخوان فک فوقانی بوده است و از پلک سوم خبری نیست. اگر در مورد شکل فلس های دایره ای ماهی کیلکا بخواهید بدانید، می توان گفت که فلس های این ماهی دایره شکل می باشند و البته این ماهی در رودخانه سفید رود و انزلی بیش تر یافت می شود.

در مورد کنسرو ماهی کیلکا بیش تر بدانید

ماهی کیلکا از جمله ماهیان شمال کشور می باشند که به صورت کنسروی نیز تولید می شوتد. این ماهی دارای خواص و ارزش غذایی بالا بوده و در بازار با قیمت مناسب به فروش می رسد. البته ماهی کیلکا دارای استخوان های ریزی است و از مقدار زیادی کلسیم و فسفر برخوردار است و به همین دلیل زمان تولید کنسرو ماهی کیلکا، استخوان ها نیز به همراه گوشت ماهی صرف می شود. از انواع کنسرو ماهی کیلکا می توان به کنسرو ماهی دودی، کنسرو ماهی با سس، کنسرو ماهی با روغن زیتون، کنسرو ماهی با روغن مایع و… اشاره کرد. البته چربی کنسرو ماهی کیلکا ۲٫۸ بوده و از اسید های چربی غیر اشباعی برخوردار می باشد.

قیمت فروش کنسرو ماهی کیلکا

کنسرو ماهی کیلکا همانطور که گفته شد در انواع مختلفی تولید می شود و قیمت فروش کنسرو ماهی دودی کیلکا با برند کادوس حدود ۴۹۵۰ تومان می باشد. البته قیمت ها با توجه به وزن و نوعی که دارند متفاوت می باشد و در قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسند. برای اطلاع از قیمت روز انواع کنسرو ماهی می توانید با شماره زیر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
رسول خواستار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09177787507
پست الکترونیکی:rasulkhastar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسرو ماهی کیلکا

تهیه و خرید کنسرو ماهی کیلکا

از ماهی های استخوان دار که دارای استخوان های نرمی است و به صورت کنسرو …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام