آراد برندینگ
خانه / کنسرو ماهی تن جنوب / قیمت کنسرو ماهی تن جنوب در بازار ایران

قیمت کنسرو ماهی تن جنوب در بازار ایران

کنسرو ماهی تن همانطور که مشخص می باشد از ماهی تن تولید شده است و البته این ماهی در مناطق جنوب کشور ایران یافت می شود. آیا می دانید قیمت کنسرو ماهی تن جنوب در بازار ایران چقدر می باشد؟
ماهی تن از جمله برترین ماهی های کنسروی است که در جنوب کشور ایران به ویژه در دریای خلیج فارس یافت می شود. این ماهی از گوشت تیره ای برخوردار است و گوشت تیره این ماهی به دلیل داشتن رنگدانه های قرمز از خواص ویژه ای برخوردار می باشد. گوشت ماهی تن از پروتئین و ویتامین های زیادی برخوردار بوده و همچنین این ماهی از ماهیان خونگرم محسوب می شود. بهترین مکان برای زندگی ماهی تن دریا های آب گرم بوده و البته این ماهی در تابستان برای تنظیم دمای بدن خود به آب های شمال کره می روند. ماهی تن از انواع مختلفی برخوردار است که از برترین این ماهی ها می توان به الباکور نیز اشاره کرد.

دانستنی های کنسرو ماهی تن جنوب

کنسرو ماهی تن از ماهی تن تولید شده است و دارای مقدار زیادی مواد معدنی و املاح ضروری بدن می باشد. البته کنسرو ماهی تن امروزه دارای قیمتی برابر با خود ماهی می باشد و برخی از افراد به دور از ماهی تازه می باشند و دسترسی آن ها به ماهی تازه سخت است. البته باید بدانید کنسرو ماهی تن می تواند نیاز های بدن را تأمین کند و سلامتی شما را تضمین می کند.
البته می توان گفت که اگر کنسرو ماهی از فرواری درست تولید شده باشد و در زمان صید و حتی تولید کنسرو ماهی از تمامی اصول و قوانین پیروی شده باشد می تواند خواص و ارزش غذایی همچون ماهی تازه را داشته باشد. البته برخی از افراد سؤال می کنند، که آیا روغن کنسرو ماهی مفید است یا خیر؟ کنسرو ماهی اگر از روغن زیتون پر شده باشد، دارای ارزش غذایی بالایی است و می توانید از روغن آن استفاده کنید ولی اگر روغن مایع برای تولید کنسرو ماهی استفاده شده باشد باید روغن را دور بریزید.

قیمت کنسرو ماهی تن جنوب

کنسرو ماهی تن جنوب یکی از برترین برند های ایرانی است که از بهترین ماهی برای تولید کنسرو ماهی استفاده کرده است و البته این کنسرو ماهی از خواص و مواد معدنی زیادی برخوردار می باشد که می تواند برای سلامتی مفید باشد.
البته کنسرو ماهی تن جنوب در روغن های متفاوتی عرضه می شود که دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشد. به عنوان مثال کنسرو ماهی تن جنوب در روغن شیلانه با قیمت ۵۵۴۰ تومان در بازار به فروش می رسد و البته بهتر است بدانید کنسرو ماهی دارای وزن ۲۰۰ گرم است. کنسرو ماهی تن جنوب دلپذیر با قیمت ۵۳۱۰ با وزن ۱۸۰ گرم در بازار ایران به فروش می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
رسول خواستار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09177787507
پست الکترونیکی:rasulkhastar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسرو ماهی

قیمت بازار کنسرو ماهی تن جنوب ایران

از فواید و مضرات ماهی تن چه می دانید؟ قیمت کنسرو ماهی تن جنوب در …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام